00:35
Eesti lood   11, 8
01:07
00:20
Mustad lesed   1, 9
01:17
00:30
Nimi: Company of Heroes
Märul, Sõjafilm
R: Don Michael Paul
Tom Sizemore, Chad Michael Collins, Vinnie Jones, Dimitri Diatchenko, Neal McDonough, Jürgen Prochnow, Melia Kreiling, Richard Sammel, Philip Rham, Alastair Mackenzie, Peter Ladjev, Ivo Arakov, Atanas Srebrev, Zara Dimitrova, Hristo Balabanov,

02:15
Reporter   764
03:05
03:50
04:40
00:00
01:00
Quantico   1, 5
01:55
Backstrom   1, 11
02:40
03:30
04:15
04:40
05:10
05:30
Südameasi   17, 5
00:30
Perepea   13
01:00
Simpsonid   26, 2
01:25
MacGyver   703
02:25
02:50
03:20
03:40
06:55
Terevisioon   18, 103
09:10
Isa Brown   6, 4
10:00
Terevisioon   18, 103
12:10
13:10
Mahemaa   2, 4
13:35
13:40
14:10
Foorum (S)   16, 18
15:05
Üks koorilaul   1, 90
15:10
OP   19, 27
15:40
Meie inimesed   11, 195
16:05
Reisile minuga   11, 5
16:25
Doktor Martin   7, 2
17:15
Õnne 13   5, 67
17:45
Isa Brown   6, 5
07:00
Rüütel Miku   1, 10
07:10
07:20
Põrsas Peppa   4, 21
07:30
07:50
Väike prints   3, 25
08:15
08:20
08:30
Mina ka   1, 1
08:35
08:45
Mina ka   1, 2
08:50
09:00
Mina ka   1, 3
09:05
09:30
Teaduspalavik   7, 3
10:00
Nimi: Arabella, mereröövli tütar
Seiklus, Pere
R: Peeter Simm
Inga-Kai Puskar-Polonski, Lembit Peterson, Urmas Kibuspuu, Raivo Trass, Leelo Spirka, Lembit Ulfsak, Aarne Üksküla, Sulev Luik, Endel Pärn, Ilmar Tammur, Ants Ander, Tõnu Kark, Arvo Kukumägi, Georg Jansin, Jaan Kiho,

11:10
Eesti lood   15, 8
11:40
12:40
Nimi: Kunksmoor

14:05
Nimi: Lammas all paremas nurgas
Komöödia, Pere
R: Lembit Ulfsak
Tõnu Kark, Margus Alver, Kaur Sinissaar, Dan Põldroos, Ain Lutsepp, Kalju Orro, Aarne Ã,Tõnu Kark, Dan Põldroos,

15:30
Tantsuakadeemia   2, 23
15:55
16:00
Mina ka   3, 3
16:05
16:15
16:30
16:35
17:00
Zorro seiklused   1, 21
17:20
Mina ka   1, 4
17:25
17:35
Rüütel Miku   1, 11
17:45
Tipsi ja Tim   1, 14
06:15
07:05
07:30
08:00
Reporter   764
09:00
10:00
Osake minust   144
11:00
11:30
13:30
14:00
15:00
16:00
Osake minust   145
17:00
06:15
Käpapatrull   1, 11
06:40
Rapuntsel   112
07:05
07:30
Jänku Juss   221
07:40
Käpapatrull   1, 11
08:05
09:25
09:55
Kirgede torm   2857
11:00
Vaprad ja ilusad   32, 7753
11:35
11:50
13:00
14:00
Südameasi   17, 6
15:00
Metskass   98
16:00
Vaprad ja ilusad   32, 7754
16:30
17:40
06:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
Nimi: The Lone Ranger
Märul, Vestern, Seiklus
R: Gore Verbinski
Johnny Depp, Armie Hammer, William Fichtner, Tom Wilkinson, Ruth Wilson, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, Bryant Prince, Barry Pepper, Mason Cook, JD Cullum, Saginaw Grant, Harry Treadaway, James Frain, Joaquín Cosio,

13:10
13:25
14:00
Kutsuge Cobra 11   20, 11
15:00
16:00
Kutsuge Cobra 11   20, 12
17:00
MacGyver   704
18:30
18:45
Eesti lood   7, 2
19:10
20:00
18:00
18:25
Mina ka   1, 8
18:30
18:35
18:45
18:50
Mina ka   2, 5
18:55
Tantsuakadeemia   2, 24
19:20
19:30
Nimi: Lotte ja kuukivi saladus
Animatsioon, Pere
R: Heiki Ernits
Evelin Võigemast, Margus Tabor, Mait Malmsten, Mikk Jürjens, Tõnu Oja, Lembit Ulfsak, Priit Võigemast, Tiit Sukk, Merle Palmiste, Garmen Tabor, Elina Reinold, Tõnu Kark, Anne Reemann, Anu Lamp, Hannes Kaljujärv,

20:45
Nimi: Brødre
Dokumentaal
R: Aslaug Holm
,N/A

19:00
Reporter   765
20:00
Kuldvillak   199
20:30
19:00
19:30
20:00
18:00
Perepea   13
18:30
Simpsonid   26, 2
19:00
19:30
20:00
Perepea   13, 16
20:30
Simpsonid   26, 3
21:00
21:25
Sport   108
21:35
22:00
23:40
Nimi: Minu Leninid
R: Hardi Volmer
Üllar Saaremäe, Viktor Sukhorukov, Andrus Vaarik, Indrek Taalmaa, Helene Vannari, Janne Sevtsenko, Peeter Volkonski, Peeter Laurits, Lauri Nebel, Jüri Järvet Jr., Eero Spriit, Elektra, Epp Eespäev, Jaan Rekkor, Omar Volmer,

01:20
22:30
Nimi: Nebraska
Komöödia, Draama, Seiklus
R: Alexander Payne
Bruce Dern, Will Forte, June Squibb, Bob Odenkirk, Stacy Keach, Mary Louise Wilson, Rance Howard, Tim Driscoll, Devin Ratray, Angela McEwan, Glendora Stitt, Elizabeth Moore, Kevin Kunkel, Dennis McCoig, Ronald Vosta,

00:20
Nimi: Singing With Angry Bird
Draama, Dokumentaal, Pere
R: Hyewon Jee
,N/A

01:55
21:30
Nimi: The Water Diviner
Draama, Sõjafilm
R: Russell Crowe
Russell Crowe, Olga Kurylenko, Yilmaz Erdogan, Cem Yilmaz, Jai Courtney, Dylan Georgiades, Steve Bastoni, Isabel Lucas, Salih Kalyon, Megan Gale, Ryan Corr, James Fraser, Ben O\'Toole, Jacqueline McKenzie, Jack Patterson,

23:45
Nimi: Putin and the Mafia
Dokumentaal

00:45
Nimi: I Now Pronounce You Chuck Larry
Komöödia, Romantika
R: Dennis Dugan
Adam Sandler, Kevin James, Jessica Biel, Dan Aykroyd, Ving Rhames, Steve Buscemi, Nicholas Turturro, Allen Covert, Rachel Dratch, Richard Chamberlain, Nick Swardson, Blake Clark, Mary Pat Gleason, Matt Winston, Lance Bass,

03:00
Reporter   765
03:50
04:40
22:00
Nimi: Zhenikh
Komöödia
R: Aleksandr Nezlobin
Sergey Svetlakov, Philippe Reinhardt, Svetlana Smirnova-Martsinkevich, Olga Kartunkova, Dmitriy Nikulin, Sergey Burunov, Natalya Parshenkova, Magomed Murtazaaliev, Makhmud Guseynov, Aleksandr Demidov, Georgiy Dronov, Albina Evtushevskaya, Timofey Zaytsev, Violetta Beketova, Liza Izmaylova

00:00
Nimi: Kick-Ass
Komöödia, Märul
R: Matthew Vaughn
Aaron Taylor-Johnson, Garrett M. Brown, Evan Peters, Deborah Twiss, Lyndsy Fonseca, Sophie Wu, Elizabeth McGovern, Christopher Mintz-Plasse, Stu \'Large\' Riley, Johnny Hopkins, Ohene Cornelius, Mark Strong, Michael Rispoli, Corey Johnson, Kenneth Simmons,

02:20
Nimi: Star Trek - The Motion Picture
Ulme, Seiklus, Müsteerium
R: Robert Wise
William Shatner, Leonard Nimoy, DeForest Kelley, James Doohan, George Takei, Majel Barrett, Walter Koenig, Nichelle Nichols, Persis Khambatta, Stephen Collins, Grace Lee Whitney, Mark Lenard, Billy Van Zandt, Roger Aaron Brown, Gary Faga,

04:30
04:55
05:25
05:45
Südameasi   17, 6
21:00
21:30
Nimi: Doctor Dolittle 2
Komöödia, Fantaasia, Pere
R: Steve Carr
Eddie Murphy, Kristen Wilson, Raven-Symoné, Kyla Pratt, Lil\' Zane, Denise Dowse, James Avery, Elayn J. Taylor, Andy Richter, Kevin Pollak, Victor Raider-Wexler, Jeffrey Jones, Mark Griffin, Ken Hudson Campbell, Anne Stedman,

23:15
23:40
00:10
MacGyver   704
01:05
02:00
02:25
02:55
03:15
00:40
01:40
Reporter   764
02:35
03:30
04:05
04:50
05:05
Reporter   764
05:50
00:25
01:30
02:20
05:25
00:40
Lucifer   3, 8
01:30
Castle   5, 17
02:15
Castle   5, 18
03:05
03:55
04:45
First Dates UK   5, 17
05:40
00:50
01:45
02:30
03:20
NCIS 10   10, 20
04:05
NCIS 10   10, 21
04:55
05:45
Quantico 2   2, 14
00:50
01:40
Aquarius   2, 9
02:25
Intikam   2, 12
03:15
04:00
04:45
The Bachelor   1, 14
06:15
07:00
07:55
08:20
09:20
10:20
11:15
12:10
12:25
14:15
16:10
Pilvede all   236
17:05
07:00
Reporter   764
08:00
Benny Hill   43
08:30
09:00
10:00
Monk   67
11:00
Nimi: The Ides of March
Draama
R: George Clooney
Ryan Gosling, George Clooney, Philip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Evan Rachel Wood, Marisa Tomei, Jeffrey Wright, Max Minghella, Jennifer Ehle, Gregory Itzin, Michael Mantell, Yuri Sardarov, Bella Ivory, Maya Sayre, Danny Mooney,

13:00
14:00
14:55
15:00
15:30
15:55
16:00
Benny Hill   44
16:30
16:55
17:00
17:55
06:10
07:05
Ghost Whisperer   4, 22
08:00
08:20
Ghost Whisperer   4, 23
09:05
10:05
Spice Trip   1, 4
11:05
11:35
No: 309 1A   67
12:35
Castle   5, 19
13:30
Castle   5, 20
14:25
Lucifer   3, 7
15:15
No: 309 1A   68
16:15
17:10
Lucifer   3, 8
06:35
Quantico 2   2, 15
07:25
08:00
08:25
09:15
10:05
NCIS 10   10, 22
10:50
NCIS 10   10, 23
11:45
Quantico 2   2, 16
12:45
Quantico 2   2, 17
13:35
14:05
14:35
15:30
Bones 6   6, 6
16:25
Bones 6   6, 7
17:20
17:50
06:00
Aquarius   2, 9
06:45
07:25
Til Death   2, 5
07:50
Santa Diabla   1, 21
08:45
09:40
Intikam   2, 12
10:45
11:40
Elementary   5, 21
12:35
13:45
The Bachelor   1, 14
15:05
16:00
Santa Diabla   1, 22
16:55
Intikam   2, 12
18:05
19:05
19:35
20:35
Nimi: About Time
Komöödia, Draama, Fantaasia
R: Richard Curtis
Domhnall Gleeson, Rachel McAdams, Bill Nighy, Lydia Wilson, Lindsay Duncan, Richard Cordery, Joshua McGuire, Tom Hollander, Margot Robbie, Will Merrick, Vanessa Kirby, Tom Hughes, Clemmie Dugdale, Harry Hadden-Paton, Mitchell Mullen,

18:00
19:00
19:05
Monk   68
20:00
20:30
18:05
Lucifer   3, 9
19:00
20:05
Castle   5, 19
18:15
19:10
Bones 6   6, 8
20:05
Bones 6   6, 9
18:00
18:55
20:40
23:00
00:05
01:05
02:00
Reporter   765
02:55
03:45
04:20
04:45
Reporter   765
05:30
Nimi: Rosamunde Pilcher: Liebe, Diebe, Diamanten

21:30
Nimi: The Wolfman
Draama, Thriller
R: Joe Johnston
Simon Merrells, Gemma Whelan, Emily Blunt, Benicio Del Toro, Mario Marin-Borquez, Asa Butterfield, Cristina Contes, Anthony Hopkins, Art Malik, Malcolm Scates, Nicholas Day, Michael Cronin, David Sterne, David Schofield, Roger Frost,

23:30
00:00
00:30
01:30
02:15
05:25
21:00
21:55
Lucifer   3, 10
22:50
Scorpion   1, 20
23:45
White Collar   4, 12
00:40
01:35
Castle   5, 19
02:20
Castle   5, 20
03:10
03:55
04:45
White Collar   4, 12
05:30
21:00
21:30
22:00
Blindspot 3   3, 21
22:55
23:50
Bones 6   6, 8
00:45
Blindspot 3   3, 21
01:40
02:30
03:10
NCIS 10   10, 22
04:00
NCIS 10   10, 23
04:45
05:30
Quantico 2   2, 16
21:35
Elementary   5, 22
22:30
The Bachelor   2, 1
00:00
Til Death   2, 6
00:25
02:05
02:55
Aquarius   2, 10
03:40
Intikam   2, 12
04:30
05:15
00:10
00:40
00:55
00:20
00:35
01:25
01:54
00:40
01:05
Nimi: ЗЕРКАЛО
Draama, Elulooline
R: Andrei Tarkovsky (as Andrey Tarkovskiy)
Margarita Terekhova, Oleg Yankovskiy, Filipp Yankovsky, Ignat Daniltsev, Nikolay Grinko, Alla Demidova, Yuriy Nazarov, Anatoliy Solonitsyn, Larisa Tarkovskaya, Tamara Ogorodnikova, Yuri Sventisov, Tamara Reshetnikova, Innokentiy Smoktunovskiy, Arseniy Tarkovskiy, E. Del Bosque,

02:50
03:45
05:55
00:15
00:40
01:30
01:50
00:45
01:50
02:50
05:00
07:00
07:30
08:00
08:15
08:45
09:00
09:55
10:40
11:15
11:45
12:15
13:15
13:50
14:20
15:10
15:40
16:35
17:30
07:00
09:30
10:20
11:05
11:35
12:10
13:00
13:50
14:35
14:50
15:35
16:20
С.В.О.И.   1, 7
16:50
17:20
06:10
06:20
06:35
07:00
07:15
08:00
08:15
09:00
09:30
10:00
11:10
11:40
12:50
13:05
14:10
15:00
15:20
16:15
16:45
17:50
06:00
06:20
07:05
07:30
08:50
11:00
11:30
13:35
14:00
15:45
16:10
16:35
17:00
06:30
07:00
07:10
07:25
07:35
07:50
Nimi: Kung Fu Panda Holiday
Komöödia, Animatsioon, Lühifilm
R: Tim Johnson
Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Seth Rogen, Lucy Liu, David Cross, James Hong, Jack McBrayer, Dan Fogler, Jackie Chan, Jonathan Groff, Conrad Vernon, Tom Owens, Susan Fitzer, Mick Wingert,

08:20
Nimi: Madly Madagascar
Komöödia, Animatsioon, Lühifilm
R: David Soren
Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Cedric the Entertainer, Andy Richter, Taraji P. Henson, Danny Jacobs, Tom McGrath, Chris Miller, Christopher Knights, Conrad Vernon, Phil LaMarr, Andrea Montana Knoll, James Ryan,

08:45
09:45
10:45
11:50
12:50
13:50
14:50
Наша Russia   5, 94
15:10
16:15
Nimi: Puss in Boots: The Three Diablos
Animatsioon, Seiklus, Lühifilm
R: Raman Hui
Antonio Banderas, Gilles Marini, Charlotte Newhouse, Chris Miller, Walt Dohrn, Bret Marnell, Miles Christopher Bakshi, Nina Zoe Bakshi, Guillaume Aretos,

16:30
Nimi: Dragons: Gift of the Night Fury
Animatsioon, Seiklus, Lühifilm
R: Tom Owens
Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, T.J. Miller, Kristen Wiig, Bridget Hoffman, Peter Lavin, Neil Dickson, Ian Ruskin, Julian Barnes,

17:00
Nimi: Завтрак у папы
Komöödia
R: Мария Кравченко
Л.-Г. Бровина,К. Шпица,Ю. Колокольников,П. Максимова,Luiza-Gabriela Brovina,Yuri Kolokolnikov,Polina Maksimova,Valentine Pelka,

18:00
18:10
18:35
19:30
20:00
20:30
20:45
18:10
18:50
Ольга   1, 20
19:15
Пудра-Show   1, 18
20:00
20:15
Остров   1, 22
20:40
Nimi: Кухня в Париже
Komöödia
R: Дмитрий Дьяченко
Олег Табаков,Михаил Тарабукин,Марк Богатырев,Дмитрий Нагиев,Дмитрий Назаров,Елена Подкаминская,Венсан Перес,,Dmitriy Nazarov, Mark Bogatyrev, Elena Podkaminskaya, Oleg Tabakov

19:00
18:05
18:55
20:40
19:00
Nimi: Wreck-It Ralph
Komöödia, Animatsioon, Seiklus
R: Rich Moore
John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch, Alan Tudyk, Mindy Kaling, Joe Lo Truglio, Ed O\'Neill, Dennis Haysbert, Edie McClurg, Raymond S. Persi, Jess Harnell, Rachael Harris, Skylar Astin, Adam Carolla,

21:30
22:10
22:20
Nimi: Won´t Back Down
Draama
R: Daniel Barnz
Maggie Gyllenhaal, Viola Davis, Oscar Isaac, Holly Hunter, Rosie Perez, Emily Alyn Lind, Dante Brown, Lance Reddick, Ving Rhames, Bill Nunn, Ned Eisenberg, Marianne Jean-Baptiste, Liza Colón-Zayas, Nancy Bach, Keith Flippen

00:20
00:50
01:20
01:35
22:25
23:05
23:20
Nimi: Regression
Draama, Krimi, Müsteerium
R: Alejandro Amenábar
Ethan Hawke, Emma Watson, David Thewlis, Lothaire Bluteau, Dale Dickey, David Dencik, Devon Bostick, Aaron Ashmore, Peter MacNeill, Adam Butcher, Jacob Neayem, Aaron Abrams, Catherine Disher, Danielle Bourgon, Julian Richings,

01:05
01:35
21:00
22:05
00:10
01:00
Nimi: ИВАНОВЫ
Draama
R: Александр Кириенко,
Владимир Меньшов,Кирилл Жандаров,Наталья Ткаченко,Дмитрий Поднозов,Федор Лавров,Анна Геллер,Анастасия Чистякова,Сергей Маркеев,Надежда Жарикова,Юрий Уткин,

02:30
02:55
04:05
05:50
22:35
23:00
23:25
00:15
00:40
01:30
01:50
21:00
Nimi: The Sorcerer s Apprentice
Komöödia, Märul, Seiklus
R: Jon Turteltaub
Nicolas Cage, Jay Baruchel, Alfred Molina, Teresa Palmer, Toby Kebbell, Omar Benson Miller, Monica Bellucci, Alice Krige, Jake Cherry, James A. Stephens, Gregory Woo, Wai Ching Ho, Jason R. Moore, Robert Capron, Peyton List,

23:15
Nimi: Paper Towns
Draama, Romantika, Müsteerium
R: Jake Schreier
Nat Wolff, Cara Delevingne, Austin Abrams, Justice Smith, Halston Sage, Jaz Sinclair, Cara Buono, Meg Crosbie, Josiah Cerio, Hannah Alligood, Griffin Freeman, Caitlin Carver, RJ Shearer, Susan Macke Miller, Tom Hillmann,

01:20
Nimi: Женщины против мужчин
Komöödia
R: Таир Мамедов
Роман Юнусов, Александр Головин, Денис Косяков,Настасья Самбурская,Наталья Рудова,Олег Верещагин,Карен Манташян,Roman Yunusov, Aleksandr Golovin, Denis Kosyakov, Mariya Kravchenko,

03:00
05:00
top