00:25
01:58
01:00
01:30
00:20
01:20
02:05
Nimi: Farewell File

03:00
Vice   65
03:30
Reporter   24
04:15
Tuvikesed   3
04:40
Tuvikesed   4
05:05
Nuuskija   4
01:00
Hawaii 5-0   8, 9
01:55
03:15
04:05
04:20
04:50
05:25
Kirgede torm   3143
00:20
00:50
01:25
Ameeriklased   5, 12
02:25
02:50
03:15
03:50
04:25
06:55
Terevisioon   20, 148
09:05
10:00
Terevisioon   20, 148
12:15
13:15
OP   2
14:15
Esimene stuudio   2, 64
14:40
Tagatargemad   1, 5
15:10
55-mis siis!   2010, 5
15:40
16:25
Minu pere   2, 13
17:00
17:05
Õnne 13   16
17:40
Pulss   3, 6
07:00
Bobby ja Bill   1, 47
07:10
Džungliässad   2, 14
07:20
07:35
07:40
07:55
Mesilane Maia   2, 24
08:05
Põrsas Peppa   7, 9
08:15
Lastetuba   7, 1089
08:30
Lassie   2, 16
08:50
Hei, Kutsa!   1, 20
09:00
Ringvaade   11
10:00
10:25
10:55
Osoon   26
11:27
15:15
Muusika!   1
15:50
Uus Tase   4, 4
16:15
NOVA   1, 88
16:30
Bobby ja Bill   1, 48
16:40
Džungliässad   2, 15
16:50
17:05
17:15
Merekaru Pätsu   1, 24
17:30
Mesilane Maia   2, 25
17:40
Maša ja karu   3, 5
17:50
Rõõmutirts   1, 18
17:55
Põrsas Peppa   7, 10
06:00
07:00
07:15
07:20
07:30
07:55
08:00
Reporter   24
09:00
Õhtu!  
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
06:15
Käpapatrull   3, 15
06:40
07:05
07:10
Jänku Juss   1, 56
07:20
Ämblikmees   1, 15
07:45
08:20
09:00
10:25
11:10
Meisterkokk   4, 19
12:10
13:40
14:10
14:40
Meisterkokk   4, 20
15:40
16:15
Kirgede torm   3144
17:25
06:00
07:45
08:20
09:00
MacGyver   6, 21
10:05
10:40
Nimi: Flyboys
Draama, Märul, Seiklus
R: Tony Bill
James Franco, Scott Hazell, Mac McDonald, Philip Winchester, Todd Boyce, Karen Ford, Ruth Bradley, Abdul Salis, Jean-Philippe Écoffey, Tim Pigott-Smith, Tyler Labine, Gail Downey, David Ellison, Jean Reno, Augustin Legrand,

13:50
14:50
Ameeriklased   5, 13
16:00
17:00
MacGyver   6, 1
18:30
19:00
Ringvaade   11
20:00
20:30
18:00
Lastetuba   7, 1075
18:15
18:20
Lassie   2, 17
18:45
Kellukesed   1, 5
18:55
19:00
Uus Tase   4, 5
19:25
19:30
20:00
18:00
19:00
Reporter   25
20:00
18:45
19:20
20:00
18:00
Simpsonid   19, 17
18:30
Perepea   16, 16
19:00
19:30
20:00
Perepea   16, 17
20:30
Simpsonid   19, 18
21:00
21:30
Sport   196
21:40
23:15
Pealtnägija   21, 26
00:00
Ringvaade   11
01:00
Minu pere   2, 13
01:31
22:30
23:45
Nimi: Soundbreaker
R: Kimmo Koskela
Kimmo Pohjonen, Samuli Kosminen, Timo Kämäräinen, Sami Kuoppamäki, Trey Gunn, Pat Mastelotto, Kronos Quartet, Heikki Laitinen, Jerry Muhonen, Phillip Page, Msafiri Zawose, Saana Pohjonen, Inka Pohjonen, Sanna,

01:19
21:00
Õhtu!  
22:00
Nimi: Klassikokkutulek
Komöödia
R: René Vilbre
Mait Malmsten, Genka, Ago Anderson, Martin Algus, Nikolai Bentsler, Karmel Eikner, Maarja Jakobson, Ene Järvis, Grete Klein, Marika Korolev, Allan Kress, Maris Kõrvits, Ülle Lichtfeldt, Mari Lill, Kristjan Lüüs,

00:00
Nimi: Monster-in-Law
Komöödia, Romantika
R: Robert Luketic
Jennifer Lopez, Jane Fonda, Michael Vartan, Wanda Sykes, Adam Scott, Monet Mazur, Annie Parisse, Will Arnett, Elaine Stritch, Stephen Dunham, Randee Heller, Mark Moses, Tomiko Fraser, Rochelle Flexer, Wayne Nickel,

01:50
03:25
Reporter   25
04:15
Tuvikesed   5
04:40
Tuvikesed   6
05:05
Nuuskija   5
21:00
22:35
Nimi: Search Party
Komöödia, Seiklus
R: Scot Armstrong
Adam Pally, T.J. Miller, Thomas Middleditch, Shannon Woodward, Alison Brie, J.B. Smoove, Octavio Gómez Berríos, Maurice Compte, Lance Reddick, Krysten Ritter, Rosa Salazar, Jason Mantzoukas, Jon Glaser, Steven Fernandez, Liz Cackowski,

00:30
Nimi: Keeping Up with the Joneses
Komöödia, Märul
R: Greg Mottola
Zach Galifianakis, Isla Fisher, Jon Hamm, Gal Gadot, Patton Oswalt, Ming Zhao, Matt Walsh, Maribeth Monroe, Michael Liu, Kevin Dunn, Dayo Abanikanda, Henry Boston, Jack McQuaid, Bobby Lee, Ying He,

02:40
03:30
04:40
05:10
05:45
Kirgede torm   3144
21:00
21:30
Nimi: Thor
Märul, Seiklus, Fantaasia
R: Kenneth Branagh
Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård, Kat Dennings, Clark Gregg, Colm Feore, Idris Elba, Ray Stevenson, Tadanobu Asano, Josh Dallas, Jaimie Alexander, Rene Russo, Adriana Barraza,

23:50
00:20
00:50
Ameeriklased   5, 13
01:55
02:20
02:45
03:20
03:55
00:00
Poissmees   35
01:40
Reporter   24
02:30
03:20
05:55
Meie Charly   218
00:25
01:15
00:05
Scorpion   3, 11
00:55
Chicago Fire   3, 18
01:50
Grey's Anatomy   15, 15
02:35
Grey's Anatomy   15, 16
03:25
Star   3, 1
04:10
Scorpion   3, 12
04:55
White Collar   2, 9
05:40
00:45
The Gifted   2, 16
01:35
NCIS   9, 13
02:25
NCIS   9, 14
03:10
9-1-1   2, 14
03:55
04:50
05:45
06:45
07:30
08:25
09:20
09:50
10:15
10:45
Õhtu!  
11:45
12:00
Osake minust   142
13:00
14:00
15:00
EbaREAALNE   36
16:00
Pilvede all   268
17:00
06:20
07:05
Reporter   24
08:00
08:25
08:55
09:20
Tuvikesed   206
09:50
Tuvikesed   207
10:15
Mentalist   9
11:10
12:10
13:05
13:35
14:05
15:05
Hannibal   21
16:05
17:00
Mentalist   10
06:00
06:25
06:50
Alone Together   1, 10
07:10
Castle   8, 5
08:00
Castle   8, 6
08:50
09:45
10:40
Nimi: The Dressmaker
Komöödia, Draama
R: Jocelyn Moorhouse
Kate Winslet, Judy Davis, Liam Hemsworth, Hugo Weaving, Julia Blake, Shane Bourne, Kerry Fox, Rebecca Gibney, Caroline Goodall, Gyton Grantley, Tracy Harvey, Sacha Horler, Shane Jacobson, Geneviève Lemon, James Mackay,

12:55
Scorpion   3, 13
13:50
Grey's Anatomy   15, 17
14:40
Grey's Anatomy   15, 18
15:35
Chicago Fire   3, 18
16:30
This Is Us   1, 16
17:20
This Is Us   1, 17
06:00
Blindspot   3, 18
06:45
Blindspot   3, 19
07:35
08:25
08:50
09:15
The Simpsons   1, 2
09:40
The Simpsons   1, 3
10:05
The Simpsons   14, 6
10:30
The Simpsons   14, 7
11:00
Lethal Weapon   3, 14
11:55
Lethal Weapon   3, 15
12:50
Bones   2, 20
13:45
Bones   2, 21
14:45
Criminal Minds   13, 20
15:35
Prison Break   1, 9
16:30
Bones   2, 20
17:25
Bones   2, 21
18:00
19:00
19:30
Moeloojad   1
20:00
Mis?Moodi   41
20:30
Nimi: A Perfect Wedding
Komöödia, Draama, Romantika
R: Ron Oliver
Danica McKellar, Paul Greene, Graham Verchere, Elise Gatien, Anthony Konechny, Linda Gray, Nelson Wong, Nicole Shorrock, D. Harlan Cutshall, Conchita Campbell, Marco Soriano, Meghan Gardiner, Natalie von Rotsburg, Tori Katongo, Romuald Hivert,

18:00
Tuvikesed   208
18:30
Tuvikesed   209
19:00
19:30
20:00
Krimi  
20:30
Nimi: Bad Country
Draama, Märul, Krimi
R: Chris Brinker
Matt Dillon, Willem Dafoe, Neal McDonough, Amy Smart, Chris Marquette, Don Yesso, Kevin Chapman, Christopher Denham, Alex Solowitz, John Edward Lee, Ritchie Montgomery, Frederick Weller, Patrick Brinker, Jeff Leaf, Bill Duke,

18:15
This Is Us   1, 18
19:10
The Resident   1, 7
20:05
The Resident   1, 8
18:20
Lethal Weapon   3, 15
19:15
Prison Break   1, 10
20:10
Bones   3, 1
22:20
23:20
Poissmees   36
01:05
Reporter   25
01:55
02:40
05:50
Meie Charly   219
22:40
23:40
Õhtu!  
00:40
01:15
02:00
21:00
21:55
Nimi: The Butler
Draama, Elulooline
R: Lee Daniels
Forest Whitaker, David Banner, Michael Rainey Jr., LaJessie Smith, Mariah Carey, Alex Pettyfer, Vanessa Redgrave, Aml Ameen, Clarence Williams III, John P. Fertitta, Jim Gleason, Oprah Winfrey, Isaac White, David Oyelowo, Joe Chrest,

00:20
Scorpion   3, 13
01:15
02:05
Grey's Anatomy   15, 17
02:55
Grey's Anatomy   15, 18
03:40
Star   3, 2
04:25
Scorpion   3, 14
05:10
White Collar   2, 10
21:05
Bones   3, 2
22:00
Mayans M.C.   2, 1
23:05
Lethal Weapon   3, 15
00:05
Prison Break   1, 10
01:00
Mayans M.C.   2, 1
02:00
NCIS   9, 15
02:45
NCIS   9, 16
03:35
04:35
05:25
05:45
00:15
00:45
01:00
00:30
00:55
Пуаро   1, 2
01:51
00:05
Nimi: Eye in the Sky
Draama, Thriller, Sõjafilm
R: Gavin Hood
Faisa Hassan, Aisha Takow, Armaan Haggio, Helen Mirren, Bob Chappell, Alex Gallafent, Aaron Paul, Babou Ceesay, Carl Beukes, Kate Liquorish, Richard Stephenson, Gabriella Pinto, Tylan Wray, Hossain Dahir, Mondé Sibisi,

02:10
03:05
05:00
07:00
07:30
08:00
08:15
08:45
09:00
09:50
10:25
11:10
11:40
12:10
12:40
13:40
15:40
16:10
16:55
17:30
07:15
07:20
Кофе+   4
08:45
Кофе+   4
10:15
11:10
Nimi: Братья Ч
Draama
R: Михаил Угаров,
Артем Григорьев,Сергей Греков,Александра Ребенок,Егор Корешков,Александр Молочников,Яна Иртеньева,Роман Синицын,Татьяна Чепелевич,,Egor Koreshkov, Aleksandr Molochnikov, Artyom Grigoryev, Yana Irtenyeva

13:00
Кофе+   4
14:30
14:45
14:55
Nimi: Огонь, вода и... медные трубы

16:15
17:00
17:15
06:25
06:55
07:25
07:55
08:05
08:15
08:25
08:35
09:35
10:40
12:20
13:35
Физрук   3, 57
14:10
Физрук   3, 58
14:40
Физрук   3, 59
15:15
Физрук   3, 60
15:55
17:05
Наша Russia   5, 84
17:30
Наша Russia   5, 86
18:00
18:10
18:40
19:30
20:00
20:30
20:45
18:00
18:10
Пуаро   1, 3
19:05
19:20
След   8, 65
20:00
20:25
18:00
19:00
Nimi: Wreck-It Ralph
Komöödia, Animatsioon, Seiklus
R: Rich Moore
John C. Reilly, Sarah Silverman, Jack McBrayer, Jane Lynch, Alan Tudyk, Mindy Kaling, Joe Lo Truglio, Ed O\'Neill, Dennis Haysbert, Edie McClurg, Raymond S. Persi, Jess Harnell, Rachael Harris, Skylar Astin, Adam Carolla,

21:15
21:45
22:15
22:25
Nimi: The Infiltrator
Draama, Elulooline, Krimi
R: Brad Furman
Bryan Cranston, Leanne Best, Daniel Mays, Tom Vaughan-Lawlor, Niall Hayes, Lara Decaro, Juliet Aubrey, Olympia Dukakis, Amy Ryan, John Leguizamo, Joseph Gilgun, Jason Isaacs, Richard Katz, Fred Furman, Juan Cely,

00:30
01:00
01:30
01:45
22:30
22:55
Nimi: The Twins Effect
Komöödia, Märul
R: Dante Lam, Donnie Yen
Jackie Chan, Ekin Cheng, Charlene Choi, Anthony Wong Chau–Sang, Maggie Lau, Mickey Hardt, Josie Ho, Ricardo Mamood-Vega, Maggie Lau, Karen Mok, Winnie Leung, Mandy Chiang, Digger Mesch, Marky Lee Campbell.,

00:40
Пуаро   1, 3
01:35
21:00
Nimi: Why Him?
Komöödia
R: John Hamburg
Zoey Deutch, James Franco, Tangie Ambrose, Cedric the Entertainer, Bob Stephenson, Bryan Cranston, Megan Mullally, Zack Pearlman, Griffin Gluck, Jee Young Han, Mary Pat Gleason, Juliette B. Reiss, Melissa Graver, Steffen Dziczek, Jimmy Badstibner,

23:20
Nimi: Elizabethtown
Komöödia, Draama, Romantika
R: Cameron Crowe
Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Susan Sarandon, Alec Baldwin, Bruce McGill, Judy Greer, Jessica Biel, Paul Schneider, Loudon Wainwright III, Gailard Sartain, Jed Rees, Paula Deen, Dan Biggers, Alice Marie Crowe, Tim Devitt,

01:55
Кости   11, 9
02:45
Кости   11, 10
03:35
05:00
top