ETV2
Pühapäev
01.03.2020
00:00

01:01

07:30

 
07:40

 
07:50
Tipptiivad   1, 13

08:00
Ollie ja Kuu   1, 4

08:15

08:30

08:55
Lammas Shaun   4, 20

 
09:00

 
Nimi: Mara und der Feuerbringer
Fantaasia
R: Tommy Krappweis
Lilian Prent, Jan Josef Liefers, Esther Schweins, Christoph Maria Herbst, Eva Habermann, Alex Simon, Carin C. Tietze, Josef Hannesschläger, Leonie Tepe, Oliver Deissenböck, Moritz Fischer, Rudolf Simek, Sabine Lorenz, Nadine Wrietz, Norman Coester,

10:30
Põrsas Peppa   7, 52

 
10:35
Rambipalavik   1, 17

 
11:55

12:25

Nimi: Renoir et la petite fille au ruban bleu

13:20
R2TV   2, 1

14:20
Ohtlik lend   2, 4

 
15:20

 
Nimi: Kiki's Delivery Service
Draama, Animatsioon, Seiklus
R: Hayao Miyazaki
Minami Takayama, Rei Sakuma, Kappei Yamaguchi, Keiko Toda, Mieko Nobusawa, Kôichi Miura, Haruko Katô, Hiroko Seki, Yuriko Fuchizaki, Kôichi Yamadera, Kikuko Inoue, Yûko Kobayashi, Mika Doi, Takaya Hashi, Chika Sakamoto,

17:00

 
17:30

 
Nimi: Vom Fischer und seiner Frau
Fantaasia, Pere
R: Christian Theede
Fabian Busch, Katharina Schüttler, Peter Heinrich Brix, Rudolf Kowalski, Patrick Heyn, Catrin Striebeck, Leander Lichti, Alexander Simon, Jan Fedder,

18:30

18:35
Kosmo   1, 9

 
19:00
Rambipalavik   1, 18

 
20:00

 
Nimi: Kevade
Draama
R: Arvo Kruusement
Arno Liiver, Riina Hein, Aare Laanemets, Margus Lepa, Leonhard Merzin, Ain Lutsepp, Rein Aedma, Kalle Eomois, Raul Haaristo, Heiki Koort, Heido Selmet, Tõnu Alveus, Kaljo Kiisk, Endel Ani, Ita Ever,

21:30
Kaadris   1, 19

21:50

 
Nimi: Suvi
Komöödia, Draama
R: Arvo Kruusement
Aare Laanemets, Riina Hein, Margus Lepa, Kaljo Kiisk, Ain Lutsepp, Rein Aedma, Kalle Eomois, Arno Liiver, Kaarel Karm, Ervin Abel, Malli Vällik, Andres Kalev, Marco Meelimäe, Endel Ani, Katrin Välbe,

23:10

 
Nimi: Sügis
Komöödia, Draama
R: Arvo Kruusement
Margus Lepa, Liina Tennosaar, Anne Reemann, Kaljo Kiisk, Ita Ever, Tõnu Oja, Aare Laanemets, Riina Hein, Väino Laes, Rein Aedma, Ain Lutsepp, Tiit Lilleorg, Aarne Üksküla, Tõnu Kark, Maria Klenskaja,

top