00:30
01:32
00:10
01:10
Nimi: Ohverdus

01:37
01:45
Nimi: The Legend of Zorro
Märul, Vestern, Seiklus
R: Martin Campbell
Alberto Reyes, Julio Oscar Mechoso, Gustavo Sánchez Parra, Adrian Alonso, Nick Chinlund, Giovanna Zacarías, Carlos Cobos, Antonio Banderas, Michael Emerson, Shuler Hensley, Pedro Armendáriz Jr., Mary Crosby, Catherine Zeta-Jones, Mauricio Bonet, Fernando Becerril,

03:55
Nimi: Uptown Girls
Komöödia
R: Boaz Yakin
Brittany Murphy, Dakota Fanning, Jesse Spencer, Donald Faison, Marley Shelton, Heather Locklear

05:25
00:50
Politseipere   7, 19
01:45
Impeerium   2, 14
02:35
04:15
#pind   1, 8
05:00
05:20
Kättemaksukontor   22, 2212
Nimi: Kättemaksukontor

00:55
Top Gear   12, 5
02:00
Kondid   11, 21
02:50
Kondid   11, 22
03:35
04:00
06:55
Terevisioon   20, 184
09:05
10:00
Terevisioon   20, 184
12:15
Maahommik   22
13:00
13:30
14:00
14:45
15:15
Kuidas elad   2017, 12
15:25
Eesti lood   11, 6
16:00
16:30
Minu pere   5, 9
17:00
17:05
Õnne 13   17
17:35
06:05
07:00
07:15
07:20
07:30
07:55
08:00
Reporter   60
09:00
Õhtu!  
10:00
Dr. House   1
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
06:15
Käpapatrull   4, 25
06:40
07:05
07:15
Jänku-Juss   1, 90
07:20
44 kassi   1, 25
07:45
08:15
09:00
Kirgede torm   3179
10:05
10:35
11:50
14:40
15:40
16:15
Kirgede torm   3180
17:25
06:00
07:40
08:10
Uus tüdruk   5, 15
08:40
09:40
10:10
11:10
Teekond   1, 7
12:10
Teekond   1, 8
13:10
Uus tüdruk   5, 15
13:45
14:00
Kutsuge Cobra 11   15, 10
15:00
24: Pärand   1, 11
16:00
Kutsuge Cobra 11   15, 11
17:00
18:30
19:00
Ringvaade   11
20:00
Üle noatera   1, 4
20:30
Osoon   26
18:00
19:00
Reporter   61
20:00
18:45
19:20
20:00
Laser   1, 13
18:00
Simpsonid   29, 5
18:30
Perepea   8, 12
19:00
20:00
Perepea   8, 13
20:30
Simpsonid   29, 6
21:00
21:30
Sport   232
21:40
Välisilm   24
22:15
Nimi: The Atom and Us
Dokumentaal

23:15
23:40
Ringvaade   11
00:40
Minu pere   5, 9
01:13
21:00
Õhtu!  
22:00
Nimi: Lucy
Märul, Thriller, Ulme
R: Luc Besson
Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Min-sik Choi, Amr Waked, Julian Rhind-Tutt, Pilou Asbæk, Analeigh Tipton, Nicolas Phongpheth, Jan Oliver Schroeder, Luca Angeletti, Loïc Brabant, Pierre Grammont, Pierre Poirot, Bertrand Quoniam, Pascal Loison,

00:00
Nimi: Deliver Us from Evil
Thriller, Õudus, Müsteerium
R: Scott Derrickson
Eric Bana, Edgar Ramírez, Olivia Munn, Chris Coy, Dorian Missick, Sean Harris, Joel McHale, Mike Houston, Lulu Wilson, Olivia Horton, Scott Johnsen, Daniel Sauli, Antoinette LaVecchia, Aidan Gemme, Jenna Gavigan,

02:15
02:40
03:25
Reporter   61
04:15
Tuvikesed   94
04:40
Tuvikesed   95
05:10
21:00
#pind   1, 9
22:00
Nimi: Peppermint
Draama, Märul, Krimi
R: Pierre Morel
Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz , See full cast & crew»,

00:10
01:10
Rosewood   2, 1
02:05
#pind   1, 9
03:00
Laser   1, 13
03:50
04:20
04:50
05:25
Kirgede torm   3180
21:00
Nimi: Dragonball: Evolution
Ulme
R: James Wong
Justin Chatwin, James Marsters, Yun-Fat Chow, Emmy Rossum, Jamie Chung,

22:40
Põgenemine   1, 4
23:40
00:10
00:40
24: Pärand   1, 11
01:35
02:05
02:40
03:15
top